Jsme společnost, poskytující nebankovní půjčky pro široký okruh žadatelů z různých věkových a sociálních skupin. To navíc našim klientům přináší možnost získat úvěr či půjčky bez ručitele. De facto tak poskytujeme půjčku s minimem potřebných dokladů.

V začátcích naší firmy jsme se zaměřili na poskytování půjček pro zaměstnance. Díky tomu jsme získali řadu spokojených klientů, z nichž se mnozí z nich k nám vracejí. Podařilo se nám vytvořit tým kvalifikovaných poradců, poskytujících zaměstnanecké půjčky nejprve v Praze a středočeském kraji, postupně v dalších velkých městech České Republiky. V dnešních dnech jsme schopni uspokojit klienty v celé České Republice.

Dalším krokem v našem vývoji bylo rozšíření nabídky o půjčky pro podnikatele. Zpočátku jen půjčky krátkodobé. K dnešku jsme připraveni nabídnout i podnikatelské půjčky dlouhodobé. U každého zájemce individuálně posuzujeme jeho bonitu, připravit mu nabídku na „půjčku na míru“, Náš produkt se tak stal opravdovou půjčkou na rozvoj podnikání.

Na rozdíl od mnoha našich konkurentů se nevyhýbáme ani skupinám obyvatel, kteří bývají označováni za rizikové či problematické. Tak nabízíme například půjčky pro důchodce, tedy půjčky pro seniory. Do věku 69 let je tato půjčka bez ručitele.

Portfolio našich rychlých půjček doplňuje půjčka pro cizince. Stejně jako v předchozích případech se jedná o rychlou půjčku. Jediným limitujícím ukazatelem v tomto případě je platné povolení k trvalému pobytu a prokazatelný příjem.

Věřím, že pro Vás najdeme rychlou a dostupnou půjčku, která Vám umožní splnit si Vaše sny nebo vyřešit nečekanou životní situaci.

Online žádost o půjčku
 1. Jméno a příjmení(*)
  Neplatný Vstup
 2. Jaká částka?(*)
  Neplatný Vstup
 3. Zdroj příjmů
  Neplatný vstup
 4. Rodné číslo (*)
  Neplatný Vstup
 5. Kontaktní adresa(*)
  Neplatný Vstup
 6. Telefon (*)
  Neplatný Vstup
 7. Email
  Neplatný Vstup
 8. Poznámka
  Neplatný Vstup
 9. (*)
  Neplatný vstup
 10. Opište prosím čísla:(*)
  Opište prosím čísla:
  ObnovitNeplatný vstup
 11. Vyplněním formuláře dáváte souhlas se spracováním osobních údajů § 101/2000 sb.
obrazek
2